http://sainaafre.com/?menu=news&news_detail=3909

رییس انجمن خوراک دام و طیور گفت: نوسان یک الی دو درصدی قیمت نهاده های دامی، نقش چندانی در میزان کاهش و افزایش صادرات ندارد.

بیشتر بخوانید

http://sainaafre.com/?menu=news&news_detail=3908

رئیس اداره بیماری‌های دامی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه خبر از تلفات ۳۰ درصد دام‌ها در مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه داده و اعلام کرده است که وجود این لاشه‌ها در منطقه منجر به آلودگی‌های زیست‌محیطی و شیوع بیماری‌های قابل‌انتقال می‌شود.

بیشتر بخوانید

http://sainaafre.com/?menu=news&news_detail=3907

معاون وزیرجهادبا بیان اینکه مشکل تعرفه ای ایجاد شده برای صادرات محصولات لبنی به عراق بزودی حل می شود، خبر داد که حذف ارز مبادله ای نهاده‌های دامی منتفی شد.

بیشتر بخوانید

http://sainaafre.com/?menu=news&news_detail=3906

دبیر انجمن صنایع لبنی گفت:مذاکرات اولیه با مسوولان عراق، بیانگر آن است که به مدت چهار سال، نرخ تعرفه صادرات لبنیات به عراق 40 درصد خواهد بود.

بیشتر بخوانید

http://sainaafre.com/?menu=news&news_detail=3905

یک مقام مسوول گفت: شرکت پشتیبانی امور دام به عنوان متولی تنظیم بازار باید اقدام به توزیع نهاده ارازن قیمت در بین مرغداران کند که متاسفانه تا کنون این امر صورت نگرفته است.

بیشتر بخوانید

http://sainaafre.com/?menu=news&news_detail=3904

رئیس اتحادیه پرنده و ماهی نرخ جدید مرغ و انواع مشتقات آن را اعلام کرد و از افزایش قیمت مرغ به ۷۴۵۰ تومان خبر داد.

بیشتر بخوانید

http://sainaafre.com/?menu=news&news_detail=3903

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از طرح سوال از وزیر جهاد کشاورزی درباره ممانعت از پرداخت تسهیلات به طرح‌ها و پروژه‌های اشتغالزا در زمینه دام و طیور خبر داد.

بیشتر بخوانید

http://sainaafre.com/?menu=news&news_detail=3902

رئیس اداره بهداشت و مدیریت بیماری‌های دامی اداره‌کل دامپزشکی استان کرمانشاه از پیش بینی اتلاف ۳۰ درصدی دام‌ها در مناطق زلزله زده این استان خبر داد.

بیشتر بخوانید

http://sainaafre.com/?menu=news&news_detail=3901

رئیس سازمان دامپزشکی توزیع مرغ مرده در کارخانجات فرآوری را تکذیب کرد.

بیشتر بخوانید

http://sainaafre.com/?menu=news&news_detail=3900

قیمت تخم‌مرغ طی روزهای اخیر رو به افزایش رفته و به شانه‌ای بیش از ۱۳ هزار تومان رسیده است اما معاون وزیر کشاورزی می‌گوید هم اکنون بازار مدیریت شده و مشکلی وجود ندارد و حداکثر قیمت منطقی برای تخم مرغ شانه‌ای ۱۱ هزار و ۲۰۰ تومان است.

بیشتر بخوانید