Warning: include_once(./analyticstracking.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/sainamar/domains/sainaafre.com/public_html/index.php on line 75

Warning: include_once(): Failed opening './analyticstracking.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php56/lib/php') in /home/sainamar/domains/sainaafre.com/public_html/index.php on line 75

Notice: Undefined variable: section in /home/sainamar/domains/sainaafre.com/public_html/includes/header.inc.php on line 77
http://sainaafre.com/?menu=news&news_detail=4522

بلومبرگ با اشاره به دلایلی که دولت آمریکا را واردار می کند به صادرات محصولات کشاورزی به ایران ادامه دهد نوشت: همکاری بین المللی با تحریم های آمریکا علیه ایران متزلزل شده است.

بیشتر بخوانید

http://sainaafre.com/?menu=news&news_detail=4521

قائم مقام اتحادیه تعاونی های خوراک دام، طیور و آبزیان گفت: ممنوعیت صادرات خوراک دام و طیور منجر به ضرر و زیان کارخانجاتی می‌شود که تعهدات خارجی دارند و برای بازاریابی و فروش محصولات خود هزینه‌ زیادی کرده اند.

بیشتر بخوانید

http://sainaafre.com/?menu=news&news_detail=4520

رئیس سازمان دامپزشکی کشور با بیان اینکه امسال ۱۰ کانون به ویروس آنفلوانزای پرندگان آلوده شده است، گفت: تاکنون حدود ۹ میلیون قطعه پرنده علیه این بیماری واکسینه شده اند

بیشتر بخوانید

http://sainaafre.com/?menu=news&news_detail=4519

رئیس اتحادیه پرنده و ماهی از کاهش ۲۰۰ تومانی نرخ مرغ خبر داد و گفت: قیمت این کالا در مراکز خرده فروشی به کیلویی ۹۸۰۰ تومان رسیده است.

بیشتر بخوانید

http://sainaafre.com/?menu=news&news_detail=4518

دبیرکل کانون سراسری مرغ تخم گذار با اشاره به اینکه اختلالات ایجاد شده در حمل و نقل موجب بروز چالش جدی در تامین خوراک طیور شده است، گفت: دولت باید برای حل این مشکل از سایرنهادها کمک بگیرد.

بیشتر بخوانید

http://sainaafre.com/?menu=news&news_detail=4517

یک عضو کمیسیون کشاورزی از جمع آوری امضا برای استیضاح محمود حجتی و محورهای آن خبر داد.

بیشتر بخوانید

http://sainaafre.com/?menu=news&news_detail=4516

در جلسه تنظیم بازار استان تهران، موضوع ارائه پیشنهاد برای تعیین قیمت هر کیلو مرغ بین ۶۵۰۰ تا ۶۷۰۰ تومان با در نظر گرفتن حاشیه سود مطمئن برای تولیدکننده به سازمان حمایت و تنظیم بازار مطرح شد.

بیشتر بخوانید

قیمت مرغ به ۹۱۰۰ تومان رسید

http://sainaafre.com/?menu=news&news_detail=4515

قیمت هرکیلو گرم مرغ گرم(تازه) به ۱۰۰۰۰ هزار تومان و مرغ شمال در تهران به ۹۱۰۰ تومان رسید، درحالی که قیمت مصوب حداکثری این محصول بر اساس مصوبه کارگروه تنطیم بازار ۸۱۷۵ تومان است.

بیشتر بخوانید

http://sainaafre.com/?menu=news&news_detail=4514

یک مقام مسئول گفت:متوسط نرخ هر کیلو تخم مرغ درب مرغداری با اُفت هزار تومانی نسبت به هفته گذشته 6 هزار و 500 تومان است.

بیشتر بخوانید

http://sainaafre.com/?menu=news&news_detail=4513

رئیس انجمن صنفی پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی گفت: مشکل اصلی امروز مرغداران کمبود و نبود دان مرغ است که به‌دلیل آن مرغ را با هر سنی وارد کشتارگاه می‌کنند.

بیشتر بخوانید